wtorek, 4 marca 2008

Mój WędrAś :)

Całkiem przypadkiem natrafiwszy na wątek o wędrujących albumach na forum scrappassion....zapisałam się pod wpływem dzikiego impulsu do 6 edycji wędrAsiów ;)
Musiałam szybko podać temat, bo zapisywałam się jako jedna z ostatnich i mój wybór padł na Anioły :)

Z okładki chyba jestem najbardziej zadowolona...co do reszty mojej działalności w tym albumie mam mieszane uczucia...
Do zrobienia aniołka okładkowego zainspirowały mnie walentynki dla Anai i E :)


No jakby to było, gdyby na okładce nie pojawiła się chociaż "odrobina" ;) fioletu, no jak???


Moje pierwsze strony...na dobry początek...czyżby znowu zbyt fioletowo?;)

Hm...no nie mogłam sie powstrzymać, żeby nie wrzucić do albumu jednego z moich ulubionych zdjęć mojej córeczki Alicji w przebraniu Aniołka :)
Kiedy miała ok 3,5 miesiąca kupiłam skrzydła anielskie, ubrałam Ją w moją sukienkę sprzed ok 25 lat i jazda do sesji :) (zdjęcia były potrzebne do zrobienia kartek świątecznych ;)
A że była wtedy jeszcze mało ruchliwa to jakoś się udało zrobić niezłą (tj.długą) sesję...
teraz trudno by było powtórzyć z nią taki wyczyn...nie usiedzi bez ruchu dłużej niż kilkanaście sekund...na pewno nie ma tego po mnie ;)


"Moja" strona...Hhmm... też mi się zamarzyła anielska fotka, lecz tutaj skrzydełka dorobione z papieru...i mały fragmencik z piosenki Kayah, który tłukł mi się cały czas po głowie w trakcie pracy...więc i on wskoczył do albumu ;)


Oczywiście ramka jest schowkiem na list przewodni skierowany do uczestniczek "wędrujących albumów" ;)


Ostatnie strony...

Haha! łudzę się, że choć jakiś jeden znaczek, albo wpis trafi na przedostatnią stronę upamiętniając jego wędrówkę przez nasz kraj :)

Wrzuciłam też mały fragment "decu"...lubię ten serwetkowy motyw...
Wiem, że wyszedł totalny misz-masz i różne postacie aniołów się w nim przewijają...ale chyba o to mi chodziło...bo i tak każda z pozostałych 15 osób będzie zostawiała w nim swoje własne wyobrażenie aniołów :)


Tył okładki. Zdecydowanie skromniejszy niż przód ;)

17 komentarzy:

Makówka - pełna pomysłów pisze...

Prześliczny ten album:D Ale wiesz co, dopiero na tym zdjęciu Twoim wypatrzyłam jakie Ty masz kobieto niesamowite OCZY! Piękny, intensywny kolor, taki wcale nie oczywisty (bo jak go nazwać, to nie wiem). Oczy kogoś, kto wciąż patrzy na ładne rzeczy:)

Filka pisze...

o kurcze!!!
jest cudny :)
dodaj jedną karteczkę chetnie sie wpiszę w to cacko :) serio :)

nowalinka pisze...

HAHA! :)
Agnieszko, dzięki wielkie :*...sama nie wiem czy to nie podrasowane...a może...jakoś rzadko spoglądam w swoje oczy...nawet w lustrze ;)

Filko, dziękuję :*

Żeby nie było...no to chyba obie się zadeklarowałyście (hihi ;) , więc z ogromną radością dorzucę po kartce dla Was, tylko niestety dotrze do Was za jakiś czas...bo teraz terminy już są ustalone odgórnie...
ale już sie nie mogę doczekać Waszych wpisów :) :* :*
Jak tylko sie nadarzy okazja to wyślę go do Was na dalszą wędrówkę :)

Ale się cieszę, normalnie :)
Wpis od Agnieszki i od Filki:)
Tralala :)))

brydzia58 pisze...

ale cudeńko i prawie wcale fioletowy nie jest ;-)) hahaha

Karola pisze...

Niesamowity! Anielsko - fioletowe cudo! Zdjęcia - wspaniałe, że też nie wpadłam na to, aby moją Najmłodszą w takie skrzydła ubrać! I Twoje też są słodkie! Alina, ależ Ty masz magiczne spojrzenie! :D

E pisze...

wiecie co, ja zauważyłam, że w ogóle Alina jest piękną kobietą :) ( tylko, żeby nie było, hahaha ;D) [ tak notabebe, to mój brat przed chwilą przechodził mi za plecami i stwierdził, że chyba jesteś nie Polką, bo masz taką nietypową urodę. :) ]
co do albumu, to jest piękny. nie dość, że znalazł się tam aniołek z serii bliźniaczych do mojego wiszącego przyjaciela (:D), to jeszcze sam temat - uwielbiam anioły. osobiście, dodałabym pewnie więcej aniołowych cytatów. ale to już taka cytatowa mania...
podsumowując, ślicznie jest :)

zielona pisze...

Niesamowity klimat ma ten albumik właśnie przez taki misz-masz :) Zdjęcia Twoje i córeczki są śliczne :)

LAZY-TROUT pisze...

That is very beautiful - the photo of the baby is so adorable.

babsko pisze...

przeuroczy!!!!

finnabair pisze...

prześliczny...i temat taki....bliski mojemu sercu :):):) apomysł zesją malutkiej...brak mi słów :) cudo, cudo:):):)

Anonimowy pisze...

Prześlicznie prezentuje sie ten album:)

Jaszmurka pisze...

No te Twoje fiolety... w połączeniu z wszystkimi możliwymi kolorami są po prostu czaderskie ! Na kilometr czuć Nowalinkowatość.
Ale jaja :P

A te Twoje anioły są po prostu wyczesane w kosmos :D (ja może nieśmiało też bym się chciała wpisać :o, ale do anioł to mi daleeeko :P )

lara pisze...

to musiał być naprawdę dziki impuls;)

Mirabeel pisze...

łaaaa!!! piękny album!!! A oczy to Alina ma i to JAKIE! Wiem co piszę bo widziałam na żywo ;)I w ogóle to ja nie wiem jak ona to robi ,że wygląda jak nastolatka...;)

Anna-Maria pisze...

wygląda jak nastolatka bo my kobiety z wyżu demograficzengo późno się starzejemy :)
album jest bardzo klimatyczny no i ze względu na gamę kolorystycznąbardzo Twój... szkoda że ja już się na swoją kartkę nie załapię... :(
zdjęćie na skrzydłach jest obłędne... z resztą to w wianuszku z kwaitków również... ja mam chłopczyka ale ze skrzydełkami też by mu ładnie było... niestety rychło w czas, bo jest juzzbyt mobilny i takie skrzydła zaraz by porozrywał łobuz jeden... :)
piękny węrdownik, chciałabym kiedyś też taki puścić w obieg...

nowalinka pisze...

Dziękuję Wam Dziewczyny za komentarze...mam mieszane uczucia co do tego albumu, no, ale już zrobiony i czeka na wędrówkę.

No oczywiście, że dorzucę po kartce dla Jasz i Princi :)
Jakbym mogła przepuścić taką okazję na Wasze oryginalne wpisy? :)
Haha, no tylko nie wiem kiedy i do Was dotrze, bo wędrówka zapowiada sie długa...
Ale będę pamiętać o Was :)
Tylko proszę o cierpliwość...

A co do mojego wyglądu...tez mam mieszane uczucia...fakt, jeżdżę na zniżkach i nie pytają mnie o legitymację, bo wyglądam jak smarkula ;) czasem też tratowana jestem niezbyt poważnie, przez swój młody wygląd a tu już 29 latek prawie na karku;)
Są plusy i minusy ;)

No, a oczy chyba starzeją się najpóźniej...i bezczelnie napiszę, że czuję, że to mój atut, bo potrafię nimi wiele wyrazić...i wielu mężczyzn przez to zaciekawiłam...
No nie wiem jak to się dzieje, że wyglądam młodziej od swoich koleżanek - może to geny? ;)
Albo niepoważne podejście do życia ;)))

dourvac'h pisze...

I like so the romantic picture in your book with that young Lady with so big and beautifull eyes and her angel's wings... thats 'a dream, really a dream ! Thank you, Miss Nowalinka !

So, will you come to see in my faëric little home-and-space two articles ? First on the Universe of Carl and Karin Larsson and the Second is a story in pictures : "If I was..."

Kisses & Friendship to you !!!